hambaravi, arst, valutab, valu, hambakliinik, hambaravi hüvitis, hüvitis, haigekassa, hambaarst, valgendamine, hammaste valgendamine

Avatud tööpäevadel 8.15 - 20.00
Tel. 6776030, 6776031, 56216158.

 

Arstid

 

Dr. Aiki Sits

Dr. Aiki Sits

Dr. Ene Palmer

Dr. Ene Palmer

Dr. Eva Vakra

Dr. Eva Vakra

Hambaarst, proteesiarst

Eva.Vakra@vagodent.ee

Loe lähemalt...

Dr. Irina Reiska

Dr. Irina Reiska

Hambaarst, proteesiarst, implantoloog

Irina.Reiska@vagodent.ee

Loe lähemalt...

Dr. Liisa Külmäsu

Dr. Liisa Külmäsu

Hambaarst, proteesiarst, implantoloog

Liisa.Kylmasu@vagodent.ee

Loe lähemalt...

Dr. Merle Jänes

Dr. Merle Jänes

Dr. Terje Kihulane

Dr. Terje Kihulane

Dr. Mare Sildos

Dr. Mare Sildos

Dr. Kärt Käärst

Dr. Kärt Käärst

Hambaarst, proteesiarst

Kart.Kaarst@vagodent.ee

Loe lähemalt...

Dr. Anneli Pello

Dr. Anneli Pello

Hambaravi, proteetika ja kirurgia

Anneli.Pello@vagodent.ee

Loe lähemalt...

Dr. Ruth Matvei

Dr. Ruth Matvei

Hambaarst, proteesiarst

Ruth.Matvei@vagodent.ee

Loe lähemalt...

Kristlin Põbo

Kristlin Põbo

Suuhügienist

Loe lähemalt...

 

MediCredit

Euroopa Liidu struktuurfondid